Hlavní stránka Archiv článků
Zápis jednání z jednání výkonného výboru SKI MEZ ze dne 2.12.2013 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jindřich Ekart   
Úterý, 03 Prosinec 2013 09:18

Výkonný výbor se omlouvá, že nestihnul svolat valnou hromadu v roce 2013. Časově se totiž protáhlo projednání finanční podpory s panem Ivo Valentou z nadace SYNOT.

Informace o skipasech na sezonu 2013/14

Vzhledem k omezeným finančním prostředkům z nadace (jsou to již finanční prostředky, které jsou darem od SYNOTU) jsme na výboru SKI Klubu odsouhlasili tyto varianty pro pořízení skipasu:

1. CELOSEZÓNNÍ DOPOLEDNÍ SKIPAS

příspěvek z rozpočtu oddílu 1 000 Kč, doplatek člena 1 200 Kč. Cena skipasu je totožná jak v minulých sezonách 2200 Kč.

2. DOPOLEDNÍ SKIPAS platný pouze pro víkend (výjimkou jsou vánoční svátky a dny mezi svátky)

Členové SKI Klubu mohou užívat skipas na jméno člena. Skipasy zakoupí hromadně oddíl. Tento skipas je možné ve víkendový den v pokladně nabít po zaplacení 150 Kč (dopolední skipas pro dospělého stojí podle ceníku 260 Kč). Je zapotřebí si uschovat pokladní doklady kvůli proplácení.

Z rozpočtu oddílu bude po předložení pokladních dokladů členům proplaceno jízdné až do výše 900 Kč (100 Kč zaplatí oddíl za každý skipas).

Vyúčtování pokladních dokladů proběhne 16.3.2014 při závodech UKZ a to z důvodů, že bude přítomná pokladní oddílu s dostatečnou finanční hotovostí. Případná změna termínu proplácení pokladních dokladů bude včas ohlášená.

U dopoledních skipasů je nutná podmínka, že musí každý musí poslat svou fotografii na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo fyzicky předat fotografii buď Ekartovi st. nebo Hábovi ml. Fotografie bude sloužit ke kontrole jak v pokladně, tak i u turniketů, je to podmínka pana Kořístky. (TIP: stačí se vyfotit kamerou pro Skype)

Fotografie předejte nebo zašlete ještě v tomto týdnu (do 8.12.2013).

Je nutné do konce 49. týdne dát vyjádření, na jakou variantu člen SKI Klubu přistoupí. A to buď e-mailem nebo telefonicky Ekartovi st. nebo Hábovi ml.
Emaily: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Telefony: Ekart 733 632 993, Hába 603 509 267

Na stránkách klubu budou zveřejněny po ukončení přihlášek na skipasy údaje k platbě každého člena SKI Klubu: číslo účtu a variabilní symbol.
Platit se bude členský příspěvek za každého člena 100 Kč + platba pro případnou variantu č.1

Všechny členy lyžařského oddílu upozorňujeme na termíny pořádání závodů:

15-16.3 UKZ žáků, 15.3 odpoledne veřejné závody

29-30.3 veřejné závody na Razule

Na středisku Horal byla dohodnuta spolupráce za těchto podmínek – bezplatné tréninkové hodiny na sjezdovce Razula pro závodníku oddílu, tak pro případné zájemce z řad členů oddílu. Informace o termínech podají trenéři Dubčák David, Marián Anděl a Hába Jiří. SKI Klub zajistí technické provedení závodů a středisko Horal zajistí možnost užívání svahu z vyloučení veřejností a stravu při pořádání závodů..

Přítomní: Ekart Jindřich, Kateřina Zonygová, Hába Jiří, Staněk Michal, Obr Luděk

Aktualizováno Pátek, 21 Únor 2014 12:01
 

 

Ski Klub MEZ Vsetín
Mostecká 367
755 01 Vsetín, CZ

Oddíl sjezdového lyžování

Výsledky Kyčerka

Veřejný SYNOT TIP a NADACE SYNOT
Kyčerka, Velké Karlovice
8.3.2020


Ke stažení:
8.3.2020 Veřejný SYNOt TIP obří slalom

------------------------------
Další výsledky závodů ...

Podporují nás

SKI KLUB MEZ Vsetín
děkuje Nadaci Synot
za dlouholetou podporu mladých lyžařů

Zlínský kraj a Město Vsetín podporují činnost našeho sportovního klubu

Ski Klub MEZ Vsetín - sjezdové lyžování 2021,   template od SiteGround; upravil Tvorba www stránek | Webdesign ekART Vsetín